Bordo Life Park

Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Güneşli'de özlem duyulan yaşam tarzını, bir arada sunan Bordo Life Park, toplam inşaat alanı 15.946 m2 alan olup, 2 blok, 161 m2 (3+1) büyüklüğünde 60 adet daire ve 15 mağazadan oluşmaktadır.
slide1

Tasarım

Tasarımı modern yaşamın çizgileriyle oluşturulan Bordo Life Park'ın her noktasında hiçbir detayın atlanmadığı güvenli bir çevrede, nezih bir peyzaj içerisinde yetişkinlerin çocuk oyun alanlarını gözlemleyerek vakit geçirebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca her daireye modern donanımları ile tasarlanmış, kapalı otopark yeri tahsis edilmiştir.
slide2

Konfor

Kadınlar için bir banyonun ne anlama geldiğini iyi biliyoruz. Mimarlarımız en kaliteli banyo armatürleri ve seramikleri kullanarak pırıl pırıl, hiç çıkmak istemeyeceğiniz banyolar tasarladılar.
slide3

Yaşam Alanı

Bordo Life Park'ın konumu her yönden özenle seçilmiş çok güvenli bir yaşam alanıdır. Deprem tedirginliğini yaşamayacağınız sağlam bir zemin üzerinde, yönetmeliğe uygun olarak tüm kontrolleri yapılmış bir konumdadır.
slide4

Size Özel Alanlar

Piknik ve dışarıda akşam yemeğine kim itiraz edebilir... Bordo Lİfe Park'ta sadece size ait bahçenizde dilerseniz yemyeşil çimlerin üzerinde piknik yapabilir dilerseniz akşam yemeğine misafirlerinizi davet edebilir ve bu ayrıcalıklı yaşamı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
slide5

Huzur Herkesin Hakkı

Bordo Life Park'ta çocuklarınız güven içinde oynarken siz huzur içinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bordo Life Park, sizlere kentsel uygarlığın tüm avantajlarıyla yeşilin tadını doyasıya yaşayabileceğiniz, huzurlu, kaliteli, bir yaşam alanı hazırlıyor.
slide6

Ayrıcalığınız Var

Yaz-Kış kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, düzenli spor yapabileceğiniz fitness salonu ve sonrasında rahatlamanız için sıcacık bir sauna Bordo Life Park ayrıcalıklarının sadece bir kaçı.
slide7